Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Wyniki sportowe

Środa, 16 Sierpień 2017
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1
Piłka nożna

Bramki: Lipowski 86 - Rusiecki 33

Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1
Piłka nożna

Bramka: Kulig 63

Sobota, 12 Sierpień 2017
IV liga: MKS Mragowia - MKS Korsze 2:2
Piłka nożna

Bramki: Aleksandrowicz 29, Szumski 90, - Łokietek 49, Szerszeń 85

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - DKS Dobre Miasto 4:0
Piłka nożna

Bramki: Michał Januszkiewicz 12, Szymon Nałysnyk 66, Damian Barycki 68, Grzegorz Puławski 88

Niedziela, 04 Czerwiec 2017
A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - KS Żagiel Piecki 1:2
Piłka nożna

A-klasa: Tęcza II Biskupiec - Salęt Boże 2:7
Piłka nożna

Sobota, 03 Czerwiec 2017
IV liga: Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 6:5
Piłka nożna

A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - SSIR Pogoń Ryn 4:1
Piłka nożna

A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Jurand Barciany 1:4
Piłka nożna

Niedziela, 14 Maj 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki 2:2
Piłka nożna

Zapowiedzi sportowe

Sobota, 19 Sierpień 2017
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - MLKS Czarni Olecko
2017-08-19 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - MLKS Czarni Olecko

16:00 Klasa A: LKS Pogoń Banie Mazurskie - GKS LZS Start Kozłowo
2017-08-19 Piłka nożna
16:00 Klasa A: LKS Pogoń Banie Mazurskie - GKS LZS Start Kozłowo

16:00 Klasa A: MKS Ruciane-Nida - GLKS Salęt Boże
2017-08-19 Piłka nożna
16:00 Klasa A: MKS Ruciane-Nida - GLKS Salęt Boże

Niedziela, 20 Sierpień 2017
14:00 Klasa A: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Mazur Wydminy
2017-08-20 Piłka nożna
14:00 Klasa A: MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Mazur Wydminy

16:00 Klasa A: KS Pojezierze Prostki - KS LZS Fala Warpuny
2017-08-20 Piłka nożna
16:00 Klasa A: KS Pojezierze Prostki - KS LZS Fala Warpuny

Środa, 23 Sierpień 2017
18:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Błękitni Orneta
2017-08-23 Piłka nożna
18:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Błękitni Orneta

Sobota, 26 Sierpień 2017
Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2017 - Regaty Finałowe
2017-08-26 Żeglarstwo
Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2017 - Regaty Finałowe

Triathlon Energy Mrągowo
2017-08-26 Inne Sporty
Triathlon Energy Mrągowo

16:00 IV liga: LKS Tęcza Miłomłyn - MKS Mrągowia Mrągowo
2017-08-26 Piłka nożna
16:00 IV liga: LKS Tęcza Miłomłyn - MKS Mrągowia Mrągowo

16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - LKS Różnowo
2017-08-26 Piłka nożna
16:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - LKS Różnowo

Wyniki Sportowe

Środa, 16 Sierpień 2017
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1
2017-08-16 Piłka nożna
IV liga: Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo 1:1

Bramki: Lipowski 86 - Rusiecki 33

Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1
2017-08-16 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Jurand Barciany - KS Żagiel Piecki 0:1

Bramka: Kulig 63

Sobota, 12 Sierpień 2017
IV liga: MKS Mragowia - MKS Korsze 2:2
2017-08-12 Piłka nożna
IV liga: MKS Mragowia - MKS Korsze 2:2

Bramki: Aleksandrowicz 29, Szumski 90, - Łokietek 49, Szerszeń 85

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - DKS Dobre Miasto 4:0
2017-08-12 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki - DKS Dobre Miasto 4:0

Bramki: Michał Januszkiewicz 12, Szymon Nałysnyk 66, Damian Barycki 68, Grzegorz Puławski 88

Niedziela, 04 Czerwiec 2017
A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - KS Żagiel Piecki 1:2
2017-06-04 Piłka nożna
A-klasa: MKS Kłobuk Mikołajki - KS Żagiel Piecki 1:2

A-klasa: Tęcza II Biskupiec - Salęt Boże 2:7
2017-06-04 Piłka nożna
A-klasa: Tęcza II Biskupiec - Salęt Boże 2:7

Sobota, 03 Czerwiec 2017
IV liga: Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 6:5
2017-06-03 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 6:5

A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - SSIR Pogoń Ryn 4:1
2017-06-03 Piłka nożna
A-klasa: KS LZS Fala Warpuny - SSIR Pogoń Ryn 4:1

A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Jurand Barciany 1:4
2017-06-03 Piłka nożna
A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Jurand Barciany 1:4

Niedziela, 14 Maj 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki 2:2
2017-05-14 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki 2:2

Sobota, 13 Maj 2017
IV liga: MKS Mrągowia - GSZS Rybno 2:1
2017-05-13 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - GSZS Rybno 2:1

Bramki: Rusiecki 22, Sobótka 49 - Szatkiewicz 85

A-klasa: Mazur Wydminy - Fala Warpuny 6:1
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Mazur Wydminy - Fala Warpuny 6:1

A-klasa: Tempo Ramsowo Wipsowo - Start Kozlowo 8:1
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Tempo Ramsowo Wipsowo - Start Kozlowo 8:1

A-klasa: Salęt Boże - Reduta Bisztynek 1:5
2017-05-13 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Reduta Bisztynek 1:5

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Andrzej Dawidziuk

Data i miejsce urodzenia: 30.05.1969 Mrągowo

Zawód: trener bramkarzy

Mrągowianin z pochodzenia to były trener bramkarzy piłkarskiej reprezentacji Polski prowadzonej przez Leo Benhakkera (2006-09). Obecnie pracuje nad formą bramkarzy w Lechu Pozna...

Sport na świecie