Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

News

Zapowiedzi sportowe

Czwartek, 23 Październik 2014
Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
2014-10-23 Inne Sporty
Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Godzina 9:00
Hala sportowa Zespołu Oświatowego w Mikołajkach, ul. Jana Pawła II

Piątek, 24 Październik 2014
Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców
2014-10-24 Siatkówka
Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

Godzina 12:00
Hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum nr 2 w Mrągowie

Sobota, 25 Październik 2014
IV liga: 15:00 MKS Mrągowia Mrągowo - GKS LZS Wikielec
2014-10-25 Piłka nożna
IV liga: 15:00 MKS Mrągowia Mrągowo - GKS LZS Wikielec

IV liga: 15:00 GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Warmiak Łukta
2014-10-25 Piłka nożna
IV liga: 15:00 GKS LZS Start Kozłowo - GLKS Warmiak Łukta

A-klasa: 15:00 KS LZS Fala Warpuny - MKS Ruciane-Nida
2014-10-25 Piłka nożna
A-klasa: 15:00 KS LZS Fala Warpuny - MKS Ruciane-Nida

A-klasa: 15:00 GLKS Salęt Boże - SAS Unia Olecko
2014-10-25 Piłka nożna
A-klasa: 15:00 GLKS Salęt Boże - SAS Unia Olecko

B-klasa: 15:00 SSIR Pogoń Ryn - KS Żagiel Piecki
2014-10-25 Piłka nożna
B-klasa: 15:00 SSIR Pogoń Ryn - KS Żagiel Piecki

Niedziela, 26 Październik 2014
V liga: 14:00 MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Łyna Sępopol
2014-10-26 Piłka nożna
V liga: 14:00 MKS Kłobuk Mikołajki - LKS Łyna Sępopol

Juniorzy młodsi: 11:00 OKS Stomil Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo
2014-10-26 Piłka nożna
Juniorzy młodsi: 11:00 OKS Stomil Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo

Niedziela, 02 Listopad 2014
IV liga: 13:30 GKS Pisa Barczewo - MKS Mrągowia Mrągowo
2014-11-02 Piłka nożna
IV liga: 13:30 GKS Pisa Barczewo - MKS Mrągowia Mrągowo

Wyniki Sportowe

Niedziela, 19 Październik 2014
IV liga: GZPN Omulew Wielbark - GKS LZS Start Kozłowo 0:0
2014-10-19 Piłka nożna
IV liga: GZPN Omulew Wielbark - GKS LZS Start Kozłowo 0:0

V liga: LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Kłobuk Mikołajki 2:3
2014-10-19 Piłka nożna
V liga: LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Kłobuk Mikołajki 2:3

Bramki: Gołębiowski 61, Cytrała 67 - Kerzkowski 32, Krupiński 50 (k), 90+3

A-klasa: UKS Start Kruklanki - GLKS Salęt Boże 0:2
2014-10-19 Piłka nożna
A-klasa: UKS Start Kruklanki - GLKS Salęt Boże 0:2

Bramki: Worobij, Bednarski

B-klasa: UKS Tytan Łankiejmy - KS Żagiel Piecki 2:0
2014-10-19 Piłka nożna
B-klasa: UKS Tytan Łankiejmy - KS Żagiel Piecki 2:0

Sobota, 18 Październik 2014
IV liga: GKS Mamry Giżycko - MKS Mrągowia Mrągowo 2:0
2014-10-18 Piłka nożna
IV liga: GKS Mamry Giżycko - MKS Mrągowia Mrągowo 2:0

A-klasa: SAS Unia Olecko - KS LZS Fala Warpuny 3:0
2014-10-18 Piłka nożna
A-klasa: SAS Unia Olecko - KS LZS Fala Warpuny 3:0

Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia Mrągowo - ZKS Olimpia Elbląg 1:6
2014-10-18 Piłka nożna
Juniorzy młodsi: MKS Mrągowia Mrągowo - ZKS Olimpia Elbląg 1:6

Dla Mrągowii: Marcin Spirydon

Niedziela, 12 Październik 2014
V liga: MKS Kłobuk Mikołajki - MKS Jeziorany 2:0
2014-10-12 Piłka nożna
V liga: MKS Kłobuk Mikołajki - MKS Jeziorany 2:0

Bramki: Wojciech Brodowski 60, Michał Harasimowicz 84

B-klasa: MOSiR Kętrzyn - Żagiel Piecki 1:0
2014-10-12 Piłka nożna
B-klasa: MOSiR Kętrzyn - Żagiel Piecki 1:0

Sobota, 11 Październik 2014
IV liga: MKS Mrągowia - Stomil II Olsztyn 6:2 (4:1)
2014-10-11 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Stomil II Olsztyn 6:2 (4:1)

Kowalski 15, Niedźwiecki 29 61, Sosna 32, Majak 44, Kowalewski 88 - Yasuhiro Kato 8 75
Sędzia: Tomasz Brygoła
Widzów: ok: 110

A-klasa: Salęt Boże - Jurand Barciany 2:2
2014-10-11 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Jurand Barciany 2:2

A-klasa: Fala Warpuny - Start Kruklanki 2:3
2014-10-11 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny - Start Kruklanki 2:3

IV liga: Start Kozłowo - Zatoka Braniewo 2:0
2014-10-11 Piłka nożna
IV liga: Start Kozłowo - Zatoka Braniewo 2:0

Bramki: Dębek, Gołaszewski

Niedziela, 05 Październik 2014
V liga: Kłobuk Mikołajki - Tęza Biskupiec 0:2
2014-10-05 Piłka nożna
V liga: Kłobuk Mikołajki - Tęza Biskupiec 0:2

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Anna Puławska

Klub: Baza Mrągowo

Dyscyplina: Kajakarstwo

Mrągowska kajakarka młodego pokolenia, trenuje pod okiem Andrzeja Matysiaka.

Sukcesy: Mistrzostwo Świata Juniorów (2014) - K2 500 m, K4 - 500 m

Mistrzostwo Europy Ju...

Poprzedni artykuł