Sport Mrągowo Logo
Mrągowo24.info Logo

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

News

Zapowiedzi sportowe

Piątek, 20 Październik 2017
10:00 Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe
2017-10-20 Biegi
10:00 Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Miejsce: Park Sikorskiego

Sobota, 21 Październik 2017
15:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - BKS Tęcza Biskupiec
2017-10-21 Piłka nożna
15:00 IV liga: MKS Mrągowia Mrągowo - BKS Tęcza Biskupiec

15:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - LUKS Wilczek Wilkowo
2017-10-21 Piłka nożna
15:00 Klasa okręgowa: KS Żagiel Piecki - LUKS Wilczek Wilkowo

15:00 A-klasa: LKS Reduta Bisztynek - GKS LZS Start Kozłowo
2017-10-21 Piłka nożna
15:00 A-klasa: LKS Reduta Bisztynek - GKS LZS Start Kozłowo

15:00 IV liga: SKFIR Kowalak Kowale Oleckie - GLKS Salęt Boże
2017-10-21 Piłka nożna
15:00 IV liga: SKFIR Kowalak Kowale Oleckie - GLKS Salęt Boże

15:00 A-klasa: GKS Dźwierzuty - MKS Kłobuk Mikołajki
2017-10-21 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GKS Dźwierzuty - MKS Kłobuk Mikołajki

Niedziela, 22 Październik 2017
14:00 A-klasa: LKS Pogoń Banie Mazurskie - KS LZS Fala Warpuny
2017-10-22 Piłka nożna
14:00 A-klasa: LKS Pogoń Banie Mazurskie - KS LZS Fala Warpuny

Sobota, 28 Październik 2017
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 Klasa okręgowa: LKS Łyna Sępopol - KS Żagiel Piecki

15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GLKS Salęt Boże - LKS Pogoń Banie Mazurskie

15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie
2017-10-28 Piłka nożna
15:00 A-klasa: GKS LZS Start Kozłowo - SKFIR Kowalak Kowale Oleckie

Wyniki Sportowe

Niedziela, 01 Październik 2017
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1
2017-10-01 Piłka nożna
A-klasa: Kłobuk Mikołajki – Pogoń Banie Mazurskie 2:1

Bramki: Michał Maciorowski 44, Przemysław Wierzchowski (sam.) 70 - Radosław Szewczuwianiec 20

Sobota, 30 Wrzesień 2017
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1
2017-09-30 Piłka nożna
A-klasa: Fala Warpuny – Salęt Boże 1:1

Bramki: Daniel Wójcik 72 - Andrzej Krysiak 74

Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1
2017-09-30 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Warmia Olsztyn - Żagiel Piecki 3:1

Bramki: Piotr Paderewski 33, Fabian Smoliński 85, Bartosz Rosiak 90 - Paweł Bloch 17

IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0
2017-09-30 Piłka nożna
IV liga: Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 0:0

Niedziela, 24 Wrzesień 2017
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3
2017-09-24 Piłka nożna
A-klasa: Kowalak Kowale Oleckie – Kłobuk Mikołajki 3:3

Bramki: Olaf Niesterow 23, Krystian Kuźba 62, 69 - Piotr Szewczyk 14, Mateusz Murach 31, 44

Sobota, 23 Wrzesień 2017
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1
2017-09-23 Piłka nożna
IV liga: MKS Mrągowia - Unia Susz 2:1

Bramki: Rusiecki 17, Spirydon 78 - Karczewski 67

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3
2017-09-23 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – Cresovia Górowo Iławeckie 2:3

Bramki: Szymon Nałysnyk 35, 66 - Paweł Szymański 9, Daniel Wierzbowski 40, 47

A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże - Start Kruklanki 2:2

Bramki: Adam Wandyk 24, Radosław Pawłowski 47 - Robert Wasiak 65, Mateusz Dębek 74

A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Reduta Bisztynek – Fala Warpuny 1:3

Bramki: Tymoteusz Tomasik 57, Kryspin Graczyk 13, Marceli Graczyk 41, Michał Piwowarczyk 63

A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6
2017-09-23 Piłka nożna
A-klasa: Start Kozłowo – Mazur Wydminy 0:6

Środa, 30 Sierpień 2017
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4
2017-08-30 Piłka nożna
II runda WPP: MKS Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska 1:4

Sobota, 26 Sierpień 2017
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1
2017-08-26 Piłka nożna
IV liga: Tęcza Miłomłyn – Mrągowia Mrągowo 0:1

Bramka: Sebastian Kowalski 37

Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9
2017-08-26 Piłka nożna
Klasa okręgowa: Żagiel Piecki – LKS Różnowo 2:9

Bramki dla Żagla: Michał Januszkiewicz 23, Przemysław Kulig 43

A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1
2017-08-26 Piłka nożna
A-klasa: Salęt Boże – Pojezierze Prostki 4:1

Bramki: Adrian Styliaras 13, Rafał Mikołajczuk 63, 80, Patryk Kaszuba 66 - Tomasz Pampuch 31

Sportowe Rozmowy

Sportowe Sylwetki

Karol Jabłoński

Data i miejsce urodzenia: 25.08.1962

Klub: Baza Mrągowo

Polski żeglarz, sternik jachtowy, skiper. Jeden z najbardziej znanych i najbardziej utytułowanych żeglarzy w naszym kraju.

Sukcesy:

2013 Mistrzostwa Eu...

Sport na świecie